Головна Статті Волонтерка Ірина Гук та медикиня Любов Коноваленко отримали державні нагороди

Волонтерка Ірина Гук та медикиня Любов Коноваленко отримали державні нагороди

3
793

Волонтерка Ірина Гук та медикиня Любов Коноваленко отримали державні нагороди від президента України Володимира Зеленського. Вручення відбулося до Дня Прапора та Дня Незалежності України. Про це йдеться на сайті глави держави.

Володимир Зеленський та Ірина Гук
Володимир Зеленський та Ірина Гук

Ірину Гук нагородили відзнакою глави держави «Національна легенда України».

Ірина волонтерка, керівниця фонду Leleka Foundation. Із 2014 року займається тактичною медициною

«Тоді вона починала з пакування найпростіших наборів ліків для фронту і власноруч збирала одні з перших в країні «натівських» аптечок. Після 24 лютого 2022 року очолила українську частину нашої команди, а віднедавна нарешті офіційно стала директоркою БФ «Лелека-Україна», зазначають на сторінці фонду.

Цьогоріч таку саму відзнаку також посмерно отримала тренерка з художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна.

Відзнакою «Національна легенда України» президент нагороджує громадян, які здійснили вагомий внесок у розвиток національної економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, спорту, охорони здоров’я, а також за активну благодійну та громадську діяльність, особисті заслуги у становленні незалежної України, зміцненні її державності, захисті Вітчизни та служіння українському народові.

Читайте також: Марія Тахтаулова: Ми дізнаємося чимало імен відважних жінок, які пішли захищати нашу державу

Любов Коноваленко та Володимир Зеленський
Любов Коноваленко та Володимир Зеленський

Також Володимир Зеленський вручив найвищу військову відзнаку Президента України «Хрест бойових заслуг» бойовій медикині Любові Коноваленко.

Любов у квітні 2022 року добровільно мобілізувалася до лав ЗСУ, перебувала на опорних і командно-спостережних пунктах першої лінії, де надавала кваліфіковану домедичну допомогу пораненим воїнам і воїнкам. Своїми діями врятувала життя багатьом захисникам України.

Нагородою «Хрест бойових заслуг» відзначають військовослужбовців та військовослужбовиць Збройних Сил України та інших військових формувань за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя та безпосереднього зіткнення із супротивником; видатні успіхи в управлінні військами (силами) під час ведення воєнних (бойових) дій.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті