Головна Статті Жінки Білорусі та Камала Гарріс: The Guardian Weekly виходить з обкладинками про жіноче лідерство

Жінки Білорусі та Камала Гарріс: The Guardian Weekly виходить з обкладинками про жіноче лідерство

4
1,101

Цього тижня The Guardian Weekly виходить з двома різними обкладинками про жіноче лідерство: глобальний випуск – з обкладинкою «Сила квітів: жінки рухають Білорусь до змін», а північноамериканський – з Камалою Гарріс на обкладинці.

Читайте також: Жінки і протест в Білорусі: переживаючи ретравматизацію

«Президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав себе «останнім диктатором Європи». В колишній радянській республіці він правив 26 років. 9 серпня відбулися чергові вибори, які традиційно було сфальсифіковано. Білоруси вийшли на вулиці. У понеділок на державних фабриках і заводах розпочалися страйки робітників, до них приєдналися працівники телебачення…

Головна причина, що протести стали можливими, це політично активні жінки – як опозиційна лідерка Світлана Тихановська, так і «жінки в білому», котрі за допомогою мовчазного страйку виступили проти жорстокого насильства, що його урядові сили застосували проти протестантів», – ідеться в редакційному анонсі тижневика.

Щодо Камали Гарріс, то The Guardian називає номінацію першої темношкірої жінки на позицію віце-президентки Сполучених Штатів історичною подією, а саму Камалу – новою надією.

Читайте також: Пошук другої леді: чому Байден затягнув із вибором віцепрезидентки

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті