Home Статті Міністерство енергетики та захисту довкілля очолила Ольга Буславець

Міністерство енергетики та захисту довкілля очолила Ольга Буславець

0
641

На позачерговому засіданні уряду Ольгу Буславець призначили т.в.о. міністерки енергетики та захисту довкілля України. Про це повідомляє Урядовий портал.

Ольга Буславець відзначила, що українська енергетика стоїть перед багатьма викликами, які потребують оперативного вирішення.

«Нині ми переживаємо одну з найбільших криз за всю історію України, і криза в енергетичній галузі є невід’ємною її складовою. Цілком очевидно – термінове вирішення системних проблем в енергетиці є питанням національної безпеки. І я усвідомлюю ключову роль посади міністра у такий час. Протягом тижня буде сформовано перелік заходів, яких потребує енергетика як невідкладних. Ці заходи будуть спрямовані на технічне, паливне та економічне збалансування сектору енергетики», – заявила Буславець.

Вона також наголосила, що основне завдання на сьогодні – забезпечити стабільність роботи енергосистеми України.

Буславець вважають близькою до ДТЕК Ріната Ахметова. За даними УП, вона має добрі стосунки з чинним прем’єром Денисом Шмигалем.

Нагадаємо, що 4 березня Верховна Рада відправила у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука і схвалила склад нового уряду. Кабінет очолив Денис Шмигаль. Лише одне міністерство очолила жінка – Марина Лазебна – та й про ту прем’єр забув, коли представляв міністрів у Раді.

11 березня виконувачкою обов’язків міністра культури призначили Світлану Фоменко, яка була заступницею попереднього міністра Володимира Бородянського.

Крім того, 12 березня президент Володимир Зеленський призначив колишню міністерку соціальної політики Юлію Соколовську заступницею керівника Офісу президента.

Також 25 березня стало відомо, що тимчасовою виконувачкою обов’язків міністра освіти і науки стала Любомира Мандзій.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті