Головна Статті Армія Ізраїлю запроваджує спеціальне харчування для бійчинь

Армія Ізраїлю запроваджує спеціальне харчування для бійчинь

2
158
Збройні сили Ізраїлю створили спеціальні набори харчування для жінок.

Збройні сили Ізраїлю створили спеціальні набори харчування для жінок. Про це повідомляють на сайті ЦАГАЛ.

На сьогодні у ЗС Ізраїлю є 24 батальйони, де жінки служать на бойових посадах. Це батальйони легкої (прикордонної) піхоти, польової розвідки, підрозділи командування тилу, дивізіони артилерії та ППО. Такі батальйони у країні називають «змішаними», маючи на увазі спільну службу чоловіків і жінок на бойових посадах.

У країні нині працюють над програмами вдосконалення інфраструктури Збройних сил Ізраїлю для потреб жінок.

Як частина цієї роботи, був розроблений спеціальний індивідуальний набір харчування «Сігаль». Він призначений для перекусів, тобто їжею між сніданком і обідом або обідом і вечерею, або так званих «нічних трапез».

Читайте також: Новий уряд Ізраїлю: 27 міністрів, з них дев’ять – жінки

Видачу «Сігаль» для всіх змішаних батальйонів планують налагодити до січня 2022 року.

Створенням набору керувала Сігаль Фаран, дієтологиня, цивільна працівниця Збройних сил Ізраїлю. За її словами, є чимало фізіологічних відмінностей між чоловіками і жінками, включаючи будову кісток і суглобів, м’язову масу. Крім того, є відмінності у звичках харчування, тому продукти в наборі «Сігаль» багаті білком, залізом і кальцієм.

«Ідея створення спеціальних наборів харчування, яка б базувалася на потребах статі, цікава. В Україні, наскільки я знаю, форматів перекусів у сухпайках немає. Але, гадаю, важливо, щоб такі нововведення були орієнтовані, як на чоловіків, так і на жінок. Бо поживні перекуси потрібні обом статям, і було б непогано справді збалансовувати їх під потреби», – коментує Христина Бойчук, лейтенантка, заступниця командира мінометної батареї по роботі із особовим складом військової частини 3018 Національної гвардії України, експертка бази «Спитай жінку».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті