Головна Відео Дмитро Гордон дозволив собі сексистські репліки на адресу Ірини Геращенко

Дмитро Гордон дозволив собі сексистські репліки на адресу Ірини Геращенко

0
1,940

Дмитро Гордон осоромився сексистськими репліками на адресу народної депутатки Ірини Геращенко. Це сталося в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі «Україна», пишуть Букви.

У програмі обговорювалося інтерв’ю Гордона з терористом Ігорем Гіркіним. Предметом розмови було те, наскільки проведення такого інтерв’ю було виправданим.

Геращенко зазначила, що інтерв’ю з Гіркіним виходили й раніше, і в новому інтерв’ю «насправді немає нічого нового».

«Там немає нічого такого, що має привести до Гааги не маріонетку, яка вже, справді, наговорила на 10 довічних, а його ляльководів», — сказала Геращенко.

Гордон заявив, що інші інтерв’ю не були записані належним чином, тому не використовувалися правоохоронцями. Він також зазначив, що «не хоче ображати дівчину». Це викликало обурення багатьох гостей студії. Гордону нагадали, що він має звертатися до Геращенко з повагою з огляду на її статус.

«Я співголова опозиційної фракції в парламенті, юначе. І ви мене не образите, занадто багато честі!», — зауважила депутатка.

Коли ж в ході розмови Гордон кинув репліку «… повертаючись до Ірини Геращенко, яка не дівчина», це обурило політикиню:

«Прошу вибачення! З Гіркіним він говорив без хамства … Я просто Ірина Геращенко, лідер політичної фракції. Всі інші звернення залиште собі й Гіркіну», – наголосила вона.

Читайте також: «Вибачте, я більше не буду»: Як поводяться політики, спіймані на сексистських висловлюваннях?

Нагадаємо, в листопаді 2018 року нардеп Сергій Власенко під час екстреного засідання Верховної Ради з приводу введення воєнного стану обізвав тодішню віце-спікерку Ірину Геращенко «підстилкою». Після голосування Власенка кілька разів закликали вибачитися. Зрештою, він взяв слово і заявив: «Я погоджуюся, що форма була неприпустима, за що приношу свої вибачення». Потім підійшов до Геращенко і почав її обіймати. «Я мудра жінка, я приймаю ці вибачення», – зазначила Геращенко.

Крім того, нардеп минулого скликання Олег Ляшко обізвав віце-спікерку Ірину Геращенко «віце-головихою», а також застосував іншу образливу лексику щодо парламентарки. Після того, як цей інцидент отримав розголос (низка політикинь засудили поведінку депутата), Ляшко замість вибачень продовжив ображати Геращенко, назвавши її «трандичихою».

50%

Фото: inua.tech
Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео