Home Відео Народна депутатка Тетяна Чорновол завершила курс університету оборони та стала офіцеркою

Народна депутатка Тетяна Чорновол завершила курс університету оборони та стала офіцеркою

0
137

Народна депутатка Тетяна Чорновол закінчила навчання за спеціальністю «артилерист» у Національному університеті оборони імені Івана Черняховського та разом з іншими випускниками факультету підготовки офіцерів запасу 18 серпня 2018 року склала військову присягу.

Про це вона написала на своїй Фейсбук-сторінці.

«Це було серйозне навчання на яке пішло більше 100 повних днів, і я тепер можу не тільки стріляти, а уражати ціль. Наприкінці це був місяць в армії, в статусі солдата (підйом о шостій, шикування, віджимання на асфальті, розрахунки установок для стрільби в противогазі, важкі дні навчань під палючим сонцем в повному обладунку в броніку і з автоматом, а треба зберігати свідомість, щоб безпомилково ділити трьохзначні цифри з ранку до вечора, складати віднімати і видавати команди (буква в ліво буква вправо-розстріл). В жодному разі не можна було сказати замість «лівіше 0-20», «в ліво 0-20» і навпаки. Бо перше стосувалося довороту, а друге спостереження в бінокль», – написала Тетяна Чорновол.

У тексті на відео вона також відзначила, що єдина пільга яку вона отримала, як нардеп, стосувалася того, що в одну неділю її відпустили додому, проте вона за це випрала речі для всього взводу.

Разом з іншими випускниками народній депутатці присвоєно звання молодшого лейтенанта запасу.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій Леся Ганжа
Більше публікацій Відео