Головна Статті Жінок армії Швейцарії планують забезпечити жіночою білизною

Жінок армії Швейцарії планують забезпечити жіночою білизною

0
356
swiss army women

У квітні в Швейцарії розпочнеться пілотний проєкт, у рамках якого жінкам-військовослужбовцям дозволять носити жіночу спідню білизну.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на The Local.

Сьогодні всіх військових у Швейцарії забезпечують однаковим стандартним військовим одягом – чоловічу білизну отримують всі, незалежно від статі.

Міністр оборони Віола Амгерд, яка довгий час виступала за розширення присутності жінок у швейцарській армії, привітала цей проєкт.  

Читайте також: Оборонний сектор і гендерна рівність: є навчання і радники, на часі – протидія сексуальним домаганням

Член швейцарського парламенту Маріанна Біндер, яка наполягала на зміні, сказала, що нововведення допоможе зробити армію більш привабливою для жінок.

Представник Armasuisse, Федерального управління з питань оборонних закупівель, Кай-Гуннар Зіверт повідомив швейцарському інформаційному агентству Watson, що у квітні жінки протестують два конкретних набори спідньої білизни – коротку білизну для літа і довгу для зими.

Читайте також: На голову вище за чоловіків: гендерна політика в секторі безпеки й оборони

В Україні, у 2017 році у ЗСУ намагалися створити спідню білизну для військовослужбовиць. Тоді навіть проводили тестування виготовлених зразків, проте цієї білизни в армії і досі немає.

«На зразку відпрацьовується ергономіка, посадка виробу по фігурі, зручність проведення операцій в різних положеннях під час виконання задач в польових умовах та під час повсякденної діяльності в пунктах постійної дислокації», – повідомляли у 2017 році в Головному управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті